Reality Capture 

Reality Capture võimaldab mistahes ruumilist olukorda kiirelt, visuaalselt ning täpselt dokumenteerida. Reality Capture juures kasutame erinevaid uusimaid andmehõive lahendusi. Uued lahendused ning meetodid võimaldavad luua täpse 3D mudeli tegelikkusest.

Uuri lisa

WAMC

WAMC seisneb massandmete talletamises, haldamises ja jagamises. WAMCiga on andmed lihtsasti ligipääsetavad ja jagatavad. Toode võimaldab erinevatel ruumiandmeid kasutavatel institutsioonidel hõlpsamini tööprotsesse planeerida ning töid teostada.

Uuri lisa

SiteView 

SiteView on veebikeskkond, mis võimaldab saada ehitusplatsist kiire ülevaate, kontrollida ladustatud materjalide mahte ning võrrelda projekti ning tegelikkuse sobivust.

Uuri lisa

Meist 

3Di on bränd, mida kasutab 21. sajandi ootustele vastav ehitusandmetele keskendunud ettevõte Hades Geodeesia OÜ. Meie eesmärk on muuta ehitusandmed visuaalseks ja lihtsasti arusaadavaks, aidates seeläbi luua usaldust kogu ehituse väärtusahelas. Usaldus saab tekkida keskkonnas, kus kõik osapooled jagavad üksteisega üheselt arusaadavat ja tõest informatsiooni. Meie tooted aitavad langetada targemaid otsuseid, vähendavad ehitusvigade arvu, viivad edasi innovatsiooni ehituse väärtusahelas ning muudavad kogu ehitusprotsessi efektiivsemaks ning läbipaistvamaks. 3Di tootepagasis on kuus toodet: Siteview, BIM2Field, TransparentGround, DesignInReality, RealityCapture ning WAMC.

Loe lisa!

DJI on üks tuntumaid drooni tootjad maailmas. Kasutame põhiliselt DJI Phantom 4 RTK droone. Antud droon on kõige kompaktsem ja täpsem just madalatel kõrgustel kaardistamisel. 

Loe lisa!

Wingtra droonid on spetsiaalselt loodud geodeetiliste tööde läbiviimiseks. Enda töös kasutame WingtraOne GEN 2 droone. Drooni teeb eriliseks asjaolu, et tiibadega droon tõuseb õhku ning maandub vertikaalselt, mis muudab Wingtra perfektseks suurte maaalade täpseks ning kiireks kaardistamiseks.

Loe lisa!

Gexcel toodab maailmas ainulaadseid kaasaskantavaid laserskännereid. Mõõtmisi saab teha igaüks. Skännerid on täpsed, kiired ning lihtsalt opereeritavad. Oma töös kasutame Gexcel Heroni laserskännereid. 

Loe lisa!